П`ятниця, 09.12.2022, 01:24
Вітаю Вас, Гість

Ми раді вітати Вас на нашому сайті!Наш асортимент складається більш ніж з 2500 найменувань у таких категоріях, як: м'які іграшки, іграшки для немовлят, конструктори, ляльки, дитячі набори для хлопчиків і дівчинок, музичні іграшки, м'ячі, пазли, велосипеди, настільні ігри та інше.

Іграшка — предмет, призначений для гри.

Ранній розвиток — це шанс розкрити творчі здібності дітей. І в нас Ви знайдете усі для раннього розвитку — дитячі іграшки, дитячі ігри, дитячі книги, що розвивають ігри й інші дитячі товари! Ви можете купити двосторонні дошки для малювання, дерев'яні розвиваючі іграшки, рухливі конструктори, магнітні конструктори, саморозкладні будиночки і бочки для іграшок, ігрові комплекси, гірки, набори для творчості, приналежності для ліплення і малювання, дитячі книги й інші дитячі іграшки і розвиваючі ігри для раннього розвитку

Відтворюючи реальні й уявлювані предмети, образи, іграшка служить цілям розумового, морального, естетичного і фізичного виховання. Іграшка допомагає дитині пізнавати навколишній світ, привчає його до цілеспрямованої, осмисленої діяльності, сприяє розвитку мислення, пам'яті, мови, емоцій. Іграшка широко використовується в навчально-виховній роботі з дітьми, зокрема для розвитку дитячої, технічної і художньої творчості. Типи, характер, зміст і оформлення іграшки визначаються конкретними виховними задачами стосовно до віку дітей з урахуванням їх розвитку й інтересів. Як твору декоративно-прикладного мистецтва іграшки, особливо національно-традиційні, використовуються як декоративні елементи в сучасному інтер'єрі.

Зміст і форми іграшки знаходяться в безпосередньому зв'язку із соціальним ладом суспільства, з рівнем його культури. Іграшки дозволяють так само більш природно організувати спілкування дитини з батьками, що є в сучасному світі дуже актуальною проблемою.

Фахівці в магазинах нашої мережі ніколи не залишать Вас наодинці зі своїми пошуками. Ми спробуємо врахувати: щоб іграшка була цікавої і не набридла в перший же день, щоб була не просто красивої, але і розвиваючої, і, обов'язково, безпечної. Ми допоможемо вибрати іграшку, що сподобається Вам, а маляті стане гарним другом на довгий час.