Вівторок, 18.06.2019, 20:52
Вітаю Вас, Гість

       Торгова марка Sz Leqi існує на світовому ринку ексклюзивного пишучого приладдя з 1985 року. Компанія-виробник спеціалізується на виробництві пишучих інструментів з металу із використанням дорогоцінних металів та інших вишуканих матеріалів при обробці корпусу і покриття. Торгова марка і торговий знак зареєстровані Французьким національним інститутом інтелектуальної власності в Парижі.
        Асортимент складається з колекцій, кожна з яких має свою власну історію створення, імідж і призначення. Широкий асортимент кулькових ручок, перових ручок і наборів дає можливість вибрати і ексклюзивний сувенір, і вишуканий подарунок, і стильну функціональну річ. Більшість виробничих операцій, пов’язаних з обробкою, здійснюється з використанням ручної роботи.
        Якість ручок Sz Leqi відповідає найвищим стандартам галузі. При виготовленні використовуються такі матеріали як латунь, перламутр, золото, срібло та іридій. Корпус ручок і всі внутрішні з’єднання повністю виготовлені з металу, що забезпечує необмежений термін служби пишучих інструментів Sz Leqi. Всі перові частини і стержні виготовлені на спеціалізованому заводі у Німеччині. Товщина лінії написання М (0,5мм).

  • Ручка подарункова Beethoven. ціна 464 грн.  

Корпус ручки лакований, кліп інкрустований кристалами, перо виготовлене з високоякісної нержавіючої сталі, з іридієвою кулькою в кінці. 2 типи: перова та кулькова.

  • Ручка подарункова Brillince. ціна 176 грн. набір: ціна 368 грн  

Зовнішня обробка корпусу виготовлена вручну з поєднанням коричневих, червоних і янтарних тонів лаку і додаванням золотого пилу. 2 типи: перова та кулькова.

  • Ручка подарункова Marble. ціна 125 грн. набір ціна 217 грн.  

Малюнок корпусу по своїй текстурі нагадує мармур – колір корпусу (червоний, зелений, сіро-блакитний) підкреслюється золотими частинами кліпом, декоративними кільцями. 2 типи: перова та кулькова.

  • Ручка подарункова L-600. ціна 93 грн.  

Колекція виконана в 5 кольорових стилях: червоне дерево, синій, хромовані, чорний, чорний із золотистим – різні моделі цієї серії однаково підійдуть для подарунка. 2 типи: перова та кулькова.

  • Ручка подарункова L-9802. ціна 88 грн. набір ціна 140 грн.  

Акцент зроблений на оригінальний арт-малюнок корпусу – приємні ніжні кольори блакитної і сріблястої обробки. Різні моделі цієї серії однаково підійдуть для подарунка. 3 типи: перова, ролер та кулькова.

  • Ручка подарункова L-9625. ціна 97 грн.  

Витончена форма ручок в стилі мінімалізму зручна у використанні, а контрастна обробка хром з чорним підкреслює індивідуальність дизайну – різні моделі цієї серії однаково підійдуть для подарунка. 3 типи: ролер, перова та кулькова.

  • Ручка подарункова Chopin. ціна 170-408 грн. набір ціна 631 грн  

Корпус вкритий позолотою/хромований/лакований – різні моделі цієї серії однаково підійдуть для подарунка. 2 типи: перова та кулькова.

  • Ручка подарункова Pasasion. ціна 92 грн. набір ціна 120 грн.  

Різні моделі цієї серії однаково підійдуть для подарунка. 2 типи: перова та кулькова.