Вівторок, 18.06.2019, 20:52
Вітаю Вас, Гість
 • Набір настільний мармуровий BUROMAX    ціна 5650 грн.  

склад набору: лампа настільна, підставка для двох ручок з глобусом, підставка для олівців та ручок, лупа та ніж на підставці, підставка для скрібок, підставка під перекидний календарь, підставка для паперу, підставк для книг,  набір підставок під чашки (6 шт), попільничка, метеостанція, декорація "сфера", годинник пісочний, прапор України на підставці - всі предмети мають гумові накладки для запобігання пошкодження меблів.

 • Набір настільний 10-ти предметний із натурального дерева BESTAR ціна 875 грн.   

Склад набору: гнучка підкладка для письма із дерев’яним декором, горизонтальний подвійний лоток для документів, підставка під перекидний календар, підставка з двома кульковими ручками, підставка для олівців та ручок, бокс з папером для запису, ніж та підставка для кореспонденції, підставка для скріпок з магнітом, стиплер, підставка для візиток. Колір: темна вишня і світла вишня.

 • Набір настільний 9-ти предметний із натурального дерева BESTAR ціна 785 грн  

Склад набору: гнучка підкладка для письма із дерев’яним декором, горизонтальний подвійний лоток для документів, підставка під перекидний календар, підставка з двома кульковими ручками, підставка для олівців та ручок, бокс з папером для запису, ніж та підставка для кореспонденції, підставка для скріпок з магнітом, підставка для візиток. Колір: червоне дерево, горіхове дерево, світлий дуб.

 • Набір настільний 9-ти предметний із натурального дерева та зеленого мармуру BESTAR ціна 2197 грн.  

Склад набору: жорстка підкладка для письма, горизонтальний подвійний лоток для документів, підставка під перекидний календар, підставка з двома кульковими ручками, підставка для олівців та ручок, бокс з папером для запису, підставка для скріпок з магнітом, комплект з 4-х підставок під чашки. Колір: червоне дерево, горіхове дерево.

 • Набір настільний 8-ми предметний із натурального дерева BESTAR ціна 706 грн.  

Склад набору: горизонтальний подвійний лоток для документів, підставка під перекидний календар, підставка з двома кульковими ручками, підставка для олівців та ручок, бокс з папером для запису, ніж та підставка для кореспонденції, підставка для скріпок з магнітом, підставка для візиток. Колір: червоне дерево, горіхове дерево, світлий дуб.

 • Набір настільний 8-ми предметний із натурального дерева BESTAR ціна 617 грн.  

Склад набору: гнучка підкладка для письма із дерев’яним декором, горизонтальний подвійний лоток для документів, підставка під перекидний календар, підставка з двома кульковими ручками, підставка для олівців та ручок, бокс з папером для запису, ніж та підставка для кореспонденції, підставка для візиток. Колір: червоне дерево, горіхове дерево.

 • Набір настільний 7-ми предметний із натурального дерева BESTAR ціна 389 грн.  

Склад набору: гнучка підкладка для письма із дерев’яним декором, горизонтальний лоток для документів, підставка з двома кульковими ручками, підставка для олівців та ручок, бокс з папером для запису, ніж та підставка для кореспонденції, підставка для візиток. Колір: червоне дерево, горіхове дерево.

 • Набір настільний 6-ти предметний із натурального дерева BESTAR ціна 302 грн.  

Склад набору: горизонтальний лоток для документів, підставка з двома кульковими ручками, підставка для олівців та ручок, бокс з папером для запису, ніж та підставка для кореспонденції, підставка для візиток. Колір: червоне дерево, темне горіхове дерево.

 • Набір настільний 6-ти предметний із натурального дерева BESTAR ціна 596 грн.  

Склад набору: горизонтальний подвійний лоток для документів, підставка з двома кульковими ручками, підставка для олівців та ручок, бокс з папером для запису, ніж та підставка для кореспонденції, підставка для візиток. Колір: червоне дерево, горіхове дерево.

 • Набір настільний 5-ти предметний із натурального дерева BESTAR ціна 287 грн.  

Склад набору: горизонтальний лоток для документів, підставка з двома кульковими ручками, бокс з папером для запису, ніж та підставка для кореспонденції, підставка для візиток. Колір: червоне дерево, темне горіхове дерево.

 • Набір настільний 5-ти предметний із натурального дерева BESTAR ціна 373 грн.  

Склад набору: горизонтальний лоток для документів, підставка з двома кульковими ручками, підставка для олівців та ручок, бокс з папером для запису, ніж та підставка для кореспонденції. Колір: червоне дерево, темне горіхове дерево.

 • Підкладка для письма із дерев’яним декором BESTAR ціна 101 грн.  

Колір: червоне дерево, горіхове дерево.

 • Підставка для візиток BESTAR ціна 62 грн.  

Колір: червоне дерево, горіхове дерево.

 • Металевий футляр для візиток BESTAR ціна 65 грн.  

Декор з натурального дерева. Колір: червоне дерево, горіхове дерево.

 • Лупа (збільшуючи скло) BESTAR ціна 162 грн.  

Діаметр 63мм із дерев’яною ручкою на дерев’яній підставці. Колір: червоне дерево.

 • Дерев’яний настільний набір із годинником, візитницею та ручкою BESTAR ціна 194 грн.  

Колір: червоне дерево, горіхове дерево.

 • Годинник пісочний BESTAR ціна 258 грн.  

Мармуровий декор, період 30хв. Колір: червоне дерево, горіхове дерево.

 • Годинник пісочний BESTAR ціна 157 грн.  

На дерев’яній підставці, період 30хв. Колір: червоне дерево, світла вишня.

 • Годинник кварцовий із настільною підставкою BESTAR ціна 177 грн.  

Колір: темна вишня, світла вишня.

 • Підставка під перекидний календар BESTAR ціна 73 грн.  

Колір: червоне дерево, горіхове дерево.

 • Глобус настільний BESTAR ціна 320 грн.  

Діаметр 125мм, сучасна політична картографія, англійська мова, підставка тринога з натурального дерева. Колір: темна вишня, світла вишня.

 • Глобус настільний BESTAR ціна 219 грн.  

Діаметр 95мм, сучасна політична картографія, англійська мова, підставка тринога з натурального дерева, кулькова ручка. Колір: червоне дерево, горіхове дерево.